top of page

W dziedzinie mebli urzeczywistnimy wszelkie pomysły zamawiającego, bo wiemy jak powinny wyglądać piękne meble!

Codzienna współpraca naszego całego teamu owocuje tym, że otrzymujemy produkt który nie jest jednym z wielu… jest jedyny i niepowtarzalny . To dzieło sztuki użytkowej ponieważ profesjonalizm projektanta i wykonawcy wzajemnie się tu wspierają.

Nasze prace to w większości autorskie projekty ale na życzenie klienta wykonujemy także repliki na bazie zdjęć lub katalogów

Poprzez indywidualne projekty i dopracowanie wszelkich szczegółów nasze meble trudno wyobrazić sobie w innych wnętrzach niż te, dla których zostały stworzone.

Hołdujemy zasadzie, że efekty architektury wnętrza i jej odpowiedniego wyposażenia  bardzo ściśle określają charakter wnętrza jako miejsca obdarzonego osobowością.

Jak pracujemy

Meble wykonywane są techniką rzemieślniczą z materiałów bardzo starannie wyselekcjonowanych. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi  tartakami  i suszarniami co gwarantuje bardzo wysoką jakość i trwałość drewna.

To wszystko sprawia, że śmiało możemy wykorzystywać zasadę naturalności gdzie drewno zachowuje naturalne słoje pełniące również bardzo ważną funkcję dekoracyjną.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo meble skrzyniowe i tapicerowane zabudowy biblioteczne, wnękowe i kuchnie.

 

Drewno może być wybarwiane na kilka kolorów.

Faza końcowa polega na nadaniu odpowiedniej struktury i pokryciu mebla warstwą wykończeniową ekologicznego oleju, lakieru  (Saikos) lub metodą tradycyjną w politurze (w przypadku kopii mebli antycznych)

Kopia 9.jpg

W dziedzinie mebli urzeczywistnimy wszelkie pomysły zamawiającego, bo wiemy jak powinny wyglądać piękne meble!

JESTEŚMY FIRMĄ RODZINNĄ I TAK TRAKTUJEMY NASZYCH KLIENTÓW.

Kopia IMG_0110 (1).jpeg

Detale są ważne

Bardzo szczegółowo analizujemy funkcjonalność wszystkich elementów z jakich składają się wykonywane przez nas meble. Uchwyty, śruby, okucia, prowadnice, zamki, to dla nas integralne składniki mebla, które uważamy za niepodzielną całość.

 

Jak przystało na mebel projektowany dla Państwa indywidualnie jest on sygnowany co jest również gwarancją jakości.

 

Mając na uwadze to, że  chcemy zapewnić Państwu kompleksową obsługę ofertę wzbogaciliśmy o deski podłogowe. Dbamy o to aby gatunki z których są wytwarzane cechowała nie tylko trwałość ale by posiadały odpowiednie walory estetyczne. Deski jesionowe, dębowe w klasie czystej (I) lub rustykalnej i dostosowane do ogrzewania podłogowego.

Poznaj nasz zespół

IMG-20170907-WA0000.jpg

Piotr

Deyna

„Wybierz sobie zawód który lubisz a całe życie nie będziesz musiał pracować”

 

 Tworzenie oryginalnych mebli jest jedną z moich pasji. To właśnie dlatego tak wiele uwagi i serca wkładam w każdy ich detal.

7B6FA9C5-C264-4701-8424-67D0EF9AA691.PNG

Cecylia Michałowska

Mam przyjemność pracy z ludźmi z pasją i głową pełną  pomysłów którzy nieustannie mnie inspirują i rozwijają. Cieszę się, że będziemy mogli wspólnie z Państwem tworzyć wyjątkowe  projekty i realizować Państwa marzenia.

2C4A8660.jpg

Violetta Cybulska

Architekt wnętrz, pasjonatka podroży i życia zgodnego z naturą. Projektowaniem zajmuje się od ponad 15 lat. Jej ogromna wiedza i doświadczenie zmieniają każde pomieszczenie w przestrzeń „szytą na miarę” i sprzyjającą optymalnemu komfortowi codziennego życia.

Co o nas mówią nasi Klienci

Villa Vinci w Jeleniej Górze

Jest nam niezmiernie miło rekomendować usługi Pana Piotra Deyny właściciela Firmy Deyna Design z Jeleniej
Góry. Jesienią 2020 roku zleciliśmy Firmie Deyna Design wykonanie drewnianej zabudowy liczników prądu, indywidualnych stacji mieszkaniowych oraz ościeży drzwi wejściowych do mieszkań i lokali w obiekcie Villa Vinci (Jelenia Góra, ul. Mickiewicza 30). Prace stolarskie oraz montażowe zostały wykonane terminowo z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. Dobór materiałów, zastosowane rozwiązania techniczne oraz wysoka jakość wykonania doskonale dopełniły standardu tej wyjątkowej i prestiżowej inwestycji.
Wobec niezwykłego zaangażowania, fachowości i jakości wykonanych prac przez Firmę Deyna Design, rozszerzyliśmy nasze zamówienie dodatkowo o wykonanie pełnej renowacji zabytkowych drewnianych pochwytów poręczy w klatkach schodowych. Zlecenie to wymagało, oprócz idealnego dopasowania drewnianych elementów, również w wielu miejscach ich odtworzenia i uzupełnienia zgodnie z dokumentacją historyczną. Również w tym przypadku wszystkie prace zostało wykonane na najwyższym poziomie, niezwykle fachowo i dokładnie, z poszanowaniem historycznych i zabytkowych detali.
Pan Piotr Deyna właściciel Firmy Deyna Design to niezwykle doświadczony kontrahent, świadczący swoje
usługi na bardzo wysokim poziomie, dysponujący świetnym zapleczem technicznym i posiadający rozległą wiedzę techniczną. Dzięki jego fachowym poradom, terminowości, rzetelności, otwartości i pełnym zrozumieniu potrzeb zleceniodawcy, udało nam się w sposób optymalny skorelować zakres i wartość zleconych prac z kosztorysem inwestorskim. Współpraca z Panem Piotrem Deyną to dla nas modelowy przykład relacji biznesowych. Szczerze i z pełnym przekonaniem polecamy jego usługi.

bottom of page