top of page

Przestrzeń szyta na miarę.

Elastyczna współpraca i bardzo indywidualne podejście do każdego klienta to możliwość działania na różnych etapach w zależności od kompleksowości usługi.

Projekty wnętrz

Projekt kompleksowy będzie zawierał projekt koncepcyjny oraz wykonawczy czyli wszystkie szczegóły dotyczące realizacji. Są to między innymi:

-konsultacje

-ilość i rodzaj potrzebnych produktów i materiałów

-rysunki techniczne wraz z wymiarami

-plan rozmieszczenia instalacji  elektrycznej i wodnej

Wskaże on również  prace jakie musi wykonać ekipa wykonawcza

W ramach kompleksowego projektu otrzymujecie Państwo również umiejętnie dobrane meble, tylko od sprawdzonych dostawców lub wykonane pod indywidualne zamówienie wg autorskiego projektu oraz wszelkie dodatki i materiały które pozwolą zbudować określony charakter pomieszczenia.

Home

Staging

Zapewni umiejętne zagospodarowanie przestrzeni i wydobycie z wnętrza jego wszystkich zalet a  zastosowanie odpowiednich technik sprzedaży z pewnością przełoży się na wzrost wartości Państwa nieruchomości.
 

Od inspiracji do rzeczywistości

Skorzystanie z usług projektanta to świetne rozwiązanie nie tylko wtedy gdy urządzacie Państwo mieszkanie dla siebie ale również kiedy oddajecie w najem lub sprzedajecie.

Wysoka jakość materiałów na jakich pracujemy to  rozwiązania trwałe i zachowujące estetykę na długie lata ,a budżet ustalamy  dostosowując go do Państwa oczekiwań oraz możliwości finansowych.

Konsultacje

 przekształcimy Twoje wymarzone pomysły w rzeczywistość. Niezależnie od tego jak szalone i odważne są Twoje pomysły, pomożemy Ci je zrealizować zarówno w przestrzeni domowej, jak i biurowej. Nasza profesjonalna i kreatywna projektantka tworzy najważniejsze przestrzenie dla różnych klientów. Pozwól nam dostarczyć Ci przestrzeń, którą pokochasz. Pomożemy Ci spojrzeć na Twoje wnętrze w nowy sposób. Przywiązujemy dużą wagę do szczegółów i wiemy, jak ważne są małe detale. Będziemy z Tobą ściśle współpracować, aby zrozumieć, czego chcesz, jaki jest Twój styl i jakie elementy są dla Ciebie najważniejsze. Umów się na konsultację już dziś.

Wizualizacje

3D

Nie znamy lepszego uczucia niż ostateczne dopracowywanie idei, nad którą pracujemy od dłuższego czasu i jej magiczną przemianę w żywą animację.  

Rozwiązania i projekty naszej projektantki zostały docenione przez klientów indywidualnych oraz duże  firmy dbające o niecodzienne rozwiązania w swoich przestrzeniach biurowych.

Pisma ceniące indywidualność doceniły jej zdolności aranżacyjne- m.in. Magazyn Weranda

Nadzory

Wykonawcze

Specjalizujemy się w niestandardowych projektach, a naszym celem jest wpływanie na sposób interakcji ludzi z przestrzeniami, w których spędzają najwięcej czasu. Inspirację czerpiemy z natury, a nasze projekty są nie tylko miłe dla oka, ale też uniwersalne w sensie użytkowym. Na każdym etapie projektowania bierzemy pod uwagę wizję klienta. 

bottom of page