top of page

Nasze usługi

Projekt wymarzonego mebla to tylko jedna z pierwszych rzeczy w naszej współpracy z klientami.

Wszystkie nasze prace dowieziemy oraz profesjonalnie zamontujemy.

Jeśli masz kłopot z urządzeniem dalszej części mieszkania- nie ma problemu, zajmiemy się tym!

Indywidualne

Projekty

Tworzenie nietypowych projektów to wyzwania które lubimy najbardziej, a posiadane doświadczenie bardzo nam pomaga w ich realizacji. Skontaktuj się z nami i pozwól zmierzyć z Twoim pomysłem.

Od projektu koncepcyjnego po realizację końcową

Współpraca z nami to komfort kompleksowej obsługi- od projektu po wykonanie mebli w naszej stolarni oraz transport i montaż  w miejscu inwestycji .

Jeśli potrzebujecie Państwo jedynie konsultacji z zakresu aranżacji wnętrz bez problemu umówimy Państwa na spotkanie z naszym architektem. 

Po spotkaniu wspólnie decydujemy jaki zakres prac i model rozliczenia będzie w danym przypadku dla Państwa najkorzystniejszy. 

Projekty

Wnętrz

Miejsca, w których spędzasz większość czasu, zasługują zdecydowanie na sporo uwagi, a nasza firma może to zapewnić. Od przestrzeni mieszkalnych po projekty komercyjne, w świecie projektowania wnętrz nie ma dla nas ani tajemnic ani rzeczy niemożliwych. Oferujemy każdemu z naszych klientów unikalne i innowacyjne rozwiązania dopasowane do ich potrzeb projektowych. Nie musisz się o nic martwić. Nie kiwniesz nawet palcem. Zajmiemy się wszystkim — od zarządzania budżetem po końcowe instalacje. Skontaktuj się z nami już dziś i do dzieła!

bottom of page